Hakkımda

Osman Evgin Hakkında

16 Haziran 1998 – Denizli doğumluyum.

Kendimi bildim bileli ise Antalya’da yaşıyorum. İlkokul ve liseyi Antalya’nın Kumluca ilçesinde okudum.

2012 yılında Web ve Grafik tasarım ile ilgilenmeye başladım. Şu an profesyonel olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

2013 yılında bir süre Kanal T’de yayınlanan Tahmin Üssü programında Spor Yorumculuğu yaptım. Aynı yıllarda internet üzerinden yayın yapan Gencer FM’in kurucuları arasındaydım.

2014-2016 yılları arasında farklı Network Marketing şirketlerinde girişimlerde bulundum. Ekim 2014 yılında incir.com işbirliği ile e-Ticaret sektöründe faaliyet gösteremeye başladım. Kurmuş olduğum e-Ticaret girişimi (ucuzsokak.com) Eylül 2016’da incir.com ile birlikte faaliyetlerini sonlandırdı.

2016-2017 Akademik yılında Akdeniz Üniversitesinde ingilizce eğitimi aldım. Bu dönemde Anadolu Gençlik Derneği ile tanıştım ve Genel Merkez Tanıtım ve Medya Komisyonu, Genel Merkez Üniversite Komisyonu ve Antalya Şube Yönetiminde çeşitli görevlerde çalıştım.

2017 yılında Antalya AKEV Üniversitesi, İletişim Tasarımı bölümünde ve Anadolu Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde Lisans eğitimine başladım.

Bu dönemde önce Türkiye Gençlik Vakfı Antalya AKEV Üniversitesi Temsilciliğine daha sonra ise Antalya AKEV Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığına seçildim. 3 yıldır Öğrenci Konseyi Başkanı olarak görevime devam ediyorum.

2018-2019 yıllarında Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisinde çeşitli görevlerde bulundum.

5 Nisan 2019’da üniversite eğitimime devam ederken 5 Faktöriyel Reklam Ajansını kurdum. Şu an Antalya’da Web Tasarım, Grafik Tasarım, SEO, Prodüksiyon, Marka ve Reklam Yönetimi gibi bir çok alanda hizmet veriyorum.

Hala dijital projeler üretiyor, gençlik üzerine çalışmalara devam ediyorum.

29.06.2020